Sobotnie jesienne ostatki

• autor: 89arecki89, 2014-11-15 14:24

Sobota w ostatniej jesiennej kolejce CLSP zapowiada się bardzo interesująco. W bezpośrednim pojedynku zaprezentują się nam dwa beniaminki - Koluchy i WKS Walencja. O podtrzymanie świetnej passy i o powiększenie przewagi nad swoim dzisiejszym rywalem powalczą Diabelskie Wiśnie z Dragonsami. Jednak na początek sobotnich zmagań Skull Squad będzie chciał zmazać co raz bardziej powiększającą się plamę w meczu z ostatnio lepiej spisującym się Sportingiem Augustówka.

O 14:40 drużyna Roberta Plewki zrobi na pewno wszystko, aby zdobyć choćby jeden punkt po sześciu kolejnych porażkach. Żadna z dwunastu ligowych ekip CLSP nie może "pochwalić się" takim wyczynem. Nie licząc porażki z Green Team CLS, ich wszystkie dwanaście punktów to zdobycz, którą wywalczyli z zespołami z dołu tabeli. Dzisiaj zmierzą się z dziesiątym w tabeli Sportingiem. Czy przed przerwą zimową będą w stanie poprawić sobie choć trochę humor i dopiszą na swoje konto jeszcze jakieś punkty? W trochę lepszych nastrojach są natomiast gracze z Augustówki. Po pierwszych sześciu przegranych spotkaniach z czołówką ligi, w ostatnich czterech meczach byli w stanie wywalczyć siedem punktów co dało im awans z ostatniej na dziesiątą lokatę. Mecz zapowiada się więc bardzo ciekawie. Skull Squad jeśli wygra na pewno nie poprawi swojej lokaty. Jeśli jednak przegra, a goniące go zespoły wygrają swoje mecze, może spaść nawet z szóstego na dziewiąte miejsce.Sporting natomiast przy wygranej i porażce Green Teamu może awansować na dziewiątą lokatę. Za ich plecami czają się jednak Tetrycy. Jakakolwiek zdobycz punktowa w dzisiejszym meczu da im jednak przed zimą pewne dziesiąte miejsce.

W sezonie 2014/15 do grona ekip Celestynowskiej Ligii Szóstek Piłkarskich dołączyły Koluchy i WKS Walencja. Starcie pomiędzy tymi dwoma zespołami będzie miało miejsce jednak dopiero w jedenastej ostatniej jesiennej kolejce. Jak na razie debiutancki sezon o wiele lepiej wspominać będą Nietoperze, bo otwierają drugą część ligowej tabeli i wygrana w dzisiejszym meczu może dać im nawet awans do najlepszej szóstki. Są faworytem dzisiejszego spotkania, bo drugi z beniaminków jest aktualnie czerwoną latarnią ligi. Koluchy jako jedyny zespół nie odniósł jeszcze zwycięstwa i już na pewno wiadomo, że wiosenną pogoń za wszystkimi rywalami rozpocznie z ostatniego miejsca w tabeli. Początek tego spotkania o godzinie 16:00.

Uwaga wszystkich kibiców, sympatyków i piłkarzy CLSP skupiona jest już na niedzielnym starciu lidera z wiceliderem rozgrywek, ale nie mniej ciekawie zapowiada się również pojedynek drużyn zajmujących trzecią i czwartą lokatę w tabeli. Czy pogrążeni zapewne w chwilowym kryzysie Dragonsi będą w stanie już teraz przełamać swoją ctzeromeczową niemoc? Nie będzie to łatwe bo staną na drodze Diabelskich Wiśni, które rozpędzone od trzeciej kolejki z każdego spotkania wychodziły zwycięsko. Aktualnie trzecia drużyna ligi na pewno jesień ukończy na najniższym stopniu podium, ale wygrana ze Smokami pozwoli utrzymać szansę i wiarę na wiosenną pogoń za Dzikimi Wężami i Funpackiem, które od początku tego sezonu skutecznie uciekają całej ligowej stawce. Jeśli Dragonsi dzisiaj późnym popołudniem będą świętować siódme zwycięstwo w sezonie to będą mieli pewność przed niedzielnymi meczami, że utrzymają czwarte miejsce w tabeli. W przypadku porażki tylko Nankatsu może ich wyprzedzić tuż przed pauzą.

TABELA PO 10. KOLEJKACH

autor: padreSantos 2014-11-15 17:28:32

Profil padreSantos w Futbolowo Nie miałem jak boiska narysować ale każdy kto wie wie że to składy dwóch drużyn ...
zatem zaczynam od mocnych i słabych punktów w Funpaku
- Na bramce doświadczony bramkarz , broni dobrze , nieźle gra na linii ma refleks i niezly przegląd pola jedyna wada słabo gra nogami nie za rewelacyjnie z dokładnością poda ale ogólnie dobrze koncentracja !!!!
Sabak nieustępliwy obrońca szybki dobry technicznie dobrze gra głowa potrafi strzelić
G Laskus wszyscy go znają nie trzeba opisywać
Łukasik albo Niewczas Jeden i drugi dobrze gra głowa jeden i drugi dysponuje dobrym uderzeniem ja jednak stawiam na Niewczasa z racji doświadczenia
Nejman to dla mnie jeden z lepszych zawodników tej ligi młody ale tak bardzo utalentowany zwinny szybki zdecydowany