Ruszamy z 15. serią gier

• autor: 89arecki89, 2015-04-18 12:48

Po czternastej kolejce CLSP, w której zdecydowanie wygrywały zespoły notowane wyżej w tabeli mamy nadzieję, że w rozpoczynającej będziemy świadkami bardziej wyrównanych spotkań i do ostatnich minut nie będą znane ich rozstrzygnięcia

Już o 14:40 zaprezentują się nam liderzy rozgrywek. Nadal niepokonany Funpack zagra z ósmym zespołem w tabeli - FC Atletico. Drużyna Amadeusza Witaka jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Ich dzisiejszy rywale mają za sobą dwa gorsze występy, w których przegrali z wyżej notowanymi Nankatsu 5:8 i Dragonsami 2:4 i tylko gorsza dyspozycja Funpacku mogłaby im dać jakąkolwiek zdobycz punktową w dzisiejszym meczu. Dla liderów CLSP to trzeci kolejny mecz z zespołami z drugiej części tabeli, w którym obowiązkiem jest wygrana i spokojne wyczekiwanie na kolejny ruch goniących Dzikich Węży.

Następne spotkanie to bezpośrednia walka dwóch zespołów sąsiadujących ze sobą w tabeli. O godzinie 16:00 staną na przeciwko siebie WKS Walencja i Skull Squad. W lepszej sytuacji znajduje się drużyna Roberta Plewki, która jak do tej pory na wiosnę odniosła dwa zwycięstwa nad dwoma ostatnimi zespołami w tabeli i nad dzisiejszymi rywalami ma cztery punkty przewagi. Ich rywale wygrali tylko raz jedną bramką z Tetrykami, ale mimo słabszego rozpoczęcia tej rundy mogą zmniejszyć stratę do Skull Squadu do jednego punktu. Jest tylko jeden warunek.. Muszą wygrać ten mecz! Skullsi mają natomiast inne plany, bo gonią czołówkę, a przede wszystkich Dragonsów i Nankatsu.

Na koniec dzisiejszych zmagań zobaczymy Koluchy i Dragons. Starcie ostatniej i czwartej ekipy zapowiada się na jednostronne widowisko, ale nie ma co odbierać szans niżej notowanemu zespołowi. Dla drużyny Mateusza Madejaka to świetna okazja dla poprawienia ujemnego bilansu bramkowego, bowiem ich dzisiejsi rywale tracą najwięcej bramek w lidze i najmniej ich strzelili. Każda zdobycz punktowa drużyny Koluchy pozwoli im być może wyprzedzić Tetryków i uciec z ostatniego miejsce w tabeli.

SĘDZIOWIE 15. KOLEJKA

sobota - Andrzej Bąk